ANKARA TARIM MAKİNALARI

Hakkımızda

Firmamız 2011 yılında 1993 yılından süre gelen tecrübe, bilgi ve birikimlerimizin ışığında Ankara bölgesi çiftçilerimizin toprağına daha teknolojik bir yaklaşım sağlayabilmesi, daha kaliteli ve hızlı iş gücünün tesisi amacı ile kurularak Tarım ve Hayvancılık sektöründeki bölge halkımızın çözüm ortağı olmuştur.

T.C. Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği ile yapılan protokollerimiz sayesinde Tarım ve Hayvancılık sektöründe kullanılan makinaların temin, ödeme seçenekleri artırılmış olup vadeli satışlarımız ve takas imkânlarımız ile çiftçilerimizin önü açılmaktadır.

Makina Çeşitliliğimiz, AR-GE faaliyetlerimiz, Yedek Parça , İkinci El Makine Takas ve Satış , Kapıya Teslim , Satış Sonrası Hizmetlerimiz ve Sektörün Önde gelen markaları ile işbirliğimiz sayesinde Tarım ve Hayvancılık teçhizatlarındaki tüm taleplere üst düzeyde cevap verebilmekteyiz. Bu sayede oluşan çevre ve tecrübelerimizle Cözüme dair her daim yanınızdayız.

GÜNCEL HABERLER

Çiftçilerin tüm makina ve yedek parça ihtiyaçları için, kendini sahada kanıtlamış marka ürünleri sunuyoruz.


HABERLER

ARADIĞIM ÜRÜN MEVCUT MU?

Merak ettiğiniz tüm ürünleri hem ürün listesinde hem de markalara göre görüntüleyebilirsiniz. Listede yer almayan tüm ürünler için bize ulaşabilirsiniz.


Ürünler Markalar